En Güzel Örnekler İle Yeni Trend Salon Dekorasyonu İçin 5 Öneri

Yazımızda; Göz alıcı hali ile içinizi ferahlatacak ve özel tasarımı hissettirecek salon dekorasyonunda, sürekli değişen ev dekorasyonu modasından uyum yaratmaya ve yeni trend salon dekorasyonu için de 5 öneride bulunacaksınız. dostça bir atmosfer.

Özel Duvar Seçin

Salonlarınızda ilk seferde etkileyici bir görüntü oluşturmak için özel bir duvar seçin. Bu duvarı değerlendirirken duvar çıtaları, duvar kağıtları, farklı renklerde boyalar, büyük tablolar, ahşap bölmeler ve kendinden yapışkanlı paneller ile farklı bir alan yaratın. Daha sade bir ortam düşünüyorsanız bu duvara baştan sona çerçeveler asabilir ve duvarınızı salon sarmaşığı denilen bir bitki ile kaplayabilirsiniz.

Farklı Stillerde Mobilyalar

Yeni trend salon dekorasyon örnekleri incelendiğinde her mobilya alışık olduğumuz gibi takım halinde aynı tarzda olmuyor. Farklı bir modelde üç veya iki koltuk, farklı bir tasarım olarak tekli koltuklar ve farklı bir tasarım olarak orta sehpa seçilebilir. Oldukça dikkat çeken bu aranjman sayesinde farklılıktan doğan uyum yakalanabiliyor. Oturma odanız için alışveriş yaparken olabildiğince farklı ama birbiriyle uyumlu mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Lüks Değil Faydalı Olun

Yeni trend salon dekorasyonunda lüks eşyalar yerine konforlu ve kullanışlı mobilyaların tercih edildiğini de söyleyebiliriz. Masa, şarj portlu koltuk, paça uzatmalı ve boyunluk olabilen puflara örnek verebiliriz.

Kelebek – Ilia Köşe Takımı 4’lü

Kelebek – Ilia Köşe Takımı 5’li

Kelebek – Cornelli Köşe Takımı 3’lü

Kelebek – Cornelli Köşe Takımı 4’lü

Aydınlatmanızı Çeşitlendirin

Yeni trend salon dekorasyonunda kullanacağınız tüm aydınlatma elemanları, daha şık ve ferah bir salon dekorasyonu hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Aydınlatma olarak bir yerine birden fazla sarkıt avize kullanabilirsiniz. Led şeritler, asma aydınlatma ve zemin lambaları gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aksesuarlarla Oturma Odanıza Canlılık Katın

Yeni trend salon dekorasyonunda en keyif alacağınız alan aksesuar seçimi olacaktır. Kendi dünyanızı yansıtacak ve baktığınızda ufkunuzu açacak aksesuarlar ile daha mutlu bir salon hazırlayabilirsiniz. Zevkle eşyalarınızı aldığınızda salonunuz normal bir salon değil, sizin bir parçanız gibi olacaktır.

Ayrıca ilginizi çekebilir

15-16-18 Metrekare Salon Dekorasyonu

En Etkili Salon Dekorasyon Önerileri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Sorunuz mu var?

Dekorasyon hakkında fikir edinmek istediğiniz, sormak istediğiniz her şey”Yorum Yap” yaparak bize gönderebilirsiniz.

👉 Şimdiye kadar cevapladığımız sorular için; “Soru-Cevap” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Geribildiriminiz bizim için değerlidir

Okuduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Geribildiriminiz bizim için değerlidir.

Yorum yapın