En Güzel Yatak Odası Takımları

Yatak odası evde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biridir, uyumak ve uyumak dışında en özel alanımız ve rahatladığımız yerdir. Bu yüzden yatak odasının özgün bir dekorasyona sahip olmasını isteriz. Farklı desenler ve renkler, ev sahibinin ruh halini yansıtır. Şık takım elbiseler ve kullanışlı eşyalar vazgeçilmez parçalar arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı kalitede ve her bütçeye uygun takım elbiseleri satın alabilirsiniz.

Renkli Takım Elbise

Renkli ve eğlenceli bir kişiliğe sahipseniz bunu aldığınız eşyalarla gösterebilirsiniz. Renkli eşyalar ile farklı bir hava katabilirsiniz. Genelde düz renkler daha çok tercih edilir. Ama pembe, mavi, yeşil, sarı, turuncu, bordo, mürdüm gibi tonları da kullanabilirsiniz.

Özellikle mavi ve pembe size huzur verecek ve daha rahat uykuya dalmanıza yardımcı olacaktır. Yatak odalarında açık renkler ve pastel tonlar daha çok tercih ediliyor.

Ancak isteğe göre siyah ve mat yatak odası takımları da mevcuttur, bu tercih tamamen kişinin tarzına bağlıdır. Takımda renklerin uyumu hazır, uyum bulmanız gerekmiyor. Karyola, komodin, aynalı dolap ve gardırop birbiriyle bağlantılı renklerdedir.

Bellona -Vienza Yatak Odası Takımı 1

Bellona -Mavenna Yatak Odası Takımı 2

İstikbal – Santino Yatak Odası Takımı 3

İstikbal – Kanyon Yatak Odası Takımı 2

Mondi – Rossini Yatak Odası Takımı 1

Mondi – Mabel Yatak Odası Takımı 1

Mondi – Lorenz Yatak Odası Takımı 2

Mondi – Lorenz Yatak Odası Takımı 1

Bellona -Belissa Yatak Odası Takımı 2

Kullanışlı Setler

Yatak odası takımlarının kullanışlı olması çok önemli bir detaydır çünkü bu tarz büyük eşyalar çok sık değiştirilmez, kaliteli bir şey bir kere alınmalı ve uzun yıllar kullanılmalıdır. Bu nedenle dolaplarda ve yatak başında hangi malzemenin kullanıldığını iyice araştırın, sunta olmamasına dikkat edin ve kullanırken çizilme ihtimali olup olmadığını sorun.

Yatak seçiminde özellikle sandıklı olanlar daha kullanışlı olacağından birçok eşyanızı daha rahat muhafaza edebilirsiniz. Dolapların özellikle kaba olmaması ve çok bölmeli olması önemlidir. Geniş iç hazneli dolaplar daha konforludur. Odanın büyüklüğüne göre iki yana açılan veya sürgülü gardırop takımları seçilebilir.

Mondi – Alvina Yatak Odası Takımı 2

İstikbal – Lima Yatak Odası Takımı 2

Trend Modelleri

Yatak odası takımlarında eskiye nazaran desen anlamında daha geniş seçenekler bulunmaktadır. Eskiden klasik modeller hakimken, artık daha spor ve modern dokunuşlar var. Özellikle çizgiler, geometrik desenler, doğal unsurları yansıtan motifler daha sık kullanılmaktadır. Vintage tarzı da sıklıkla en güzel yatak odası takımları arasında yer almaktadır.

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer yatak odası takımı modelleri için “Mobilya Modelleri”ni, ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için “Ev Dekorasyonu” kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir

https://dekorekrani.com/ikea-yatak-odasi-takimlari/

https://dekorekrani.com/mondi-yatak-odasi-takimlari/

En güzel örneklerle yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı?

Sorunuz mu var?

Dekorasyon hakkında fikir edinmek istediğiniz, sormak istediğiniz her şey”Yorum Yap” yaparak bize gönderebilirsiniz.

👉 Şimdiye kadar cevapladığımız sorular için; “Soru-Cevap” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Geribildiriminiz bizim için değerlidir

Okuduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Geribildiriminiz bizim için değerlidir.

Yorum yapın