Evdeki Kusurları Kapatmanın Yolları

Herkes evinin güzel olmasını ister. Bir evin kullanışlı ve göze hoş gelmesi için dekorasyon şarttır. Fakat maddi durumunuz her zaman dekorasyona uygun olmayabilir. Bu durumda küçük dokunuşlar yaparak evinizi göze hoş bir hale getirebilirsiniz. Öncelikle evdeki kusurlardan bahsedelim. Bunlar; ortalıkta duran elektronik cihazların kabloları, duvardaki prizler, çamaşır sepeti, evcil hayvanınız varsa, hayvanlarınızın mama kapları veya ortalıkta duran yatakları, kapılarınızın boyası, buzdolabınızın evinize uymayan rengi vb. Sayabileceğimiz birçok kusur evin çirkin görünmesine neden olur. Bu kusurları düzeltmek, biraz yaratıcılıkla düşündüğünüzden daha kolay ve basittir.

Örneğin bir tablo asabilir ya da duvardaki eski prizleri kapatmak için dekoratif örtüler yapabilirsiniz. Kabloları gizlemek için evinizdeki renk uyumunu göz önünde bulundurarak boyayabilir veya bir kutu içerisine saklayabilirsiniz. Boyası dökülen kapılarınızı boş zamanlarınızda boya ile yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Diğer fikirler için örnek fotoğraflara göz atmanızı tavsiye ederiz. Aydınlatma ile birçok kusuru kolayca gizleyebilirsiniz.

Yeşil Yapraklı Bitki ve Rengarenk Çiçekler

🌵Dekoratif aksesuarlar arasında değerlendirebileceğimiz rengarenk çiçeklerin canlılığını ve yeşil yapraklı bitkilerin dinginliğini hissetmek oldukça kolay. Üstelik mekandaki birçok kusuru da kapatacaktır.

Sandalyeleri Renklendir

🎈 Renk uyumu ve mutfak dekorasyonunda hızlı bir değişiklik için sandalyeleri renklendirebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Dekorasyon hakkında fikir edinmek istediğiniz, sormak istediğiniz her şey”Yorum Yap” yaparak bize gönderebilirsiniz.

👉 Şimdiye kadar cevapladığımız sorular için; “Soru-Cevap” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Geribildiriminiz bizim için değerlidir

Okuduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

Yorum yapın