İstikbal Mobilya Bukle Bahçe Köşe Takımı

Yazın gelmesiyle birlikte bahçeniz veya balkonunuz için mobilya arayışındaysanız, yazımızda İstikbal Mobilya Bukle bahçe köşe takımı hakkında konuşacağız.

Kıvrımlı bahçe köşe takımını inceleyecek olursak; İlk bakışta kırlentlerin kahverengi çizgilerle düzgün bir renk dağılımına sahip olması, etkili bir uyum sağlaması ve görsel olarak tatmin edici bir malzeme kullanması diyebiliriz.

İstikbal Mobilya Bükümlü Bahçe Köşe TakımıBukle Bahçe Köşe Takımı

Ekibin içeriği ise; 1 adet köşe kanepe, 1 adet dikdörtgen masa ve 3 adet tekli bahçe sandalyesinden oluşmaktadır. 3 adet büyük ve 3 adet kare kırlent bu bahçe köşe takımına dahildir.

Dilerseniz takımdaki masa ya da koltukları parçalı olarak satın alabilirsiniz. Bu sayede balkonunuzda kullanmanız mümkün olabilir.

İstikbal Mobilya Bükümlü Bahçe Köşe TakımıBukle Bahçe Köşe Takımı

Takımın ölçülerini ve fiyatını İstikbal Mobilya sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kaynak: www.istikbal.com.tr

Not: Bahçe dekorasyonu ile ilgili çeşitli bilgi ve malzemeleri bir süre daha paylaşacağız. Bunun için sitemizi takip etmenizi öneririz.

Ayrıca ilginizi çekebilir

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyon Örnekleri ve Önerileri

Sorunuz mu var?

Dekorasyon hakkında fikir edinmek istediğiniz, sormak istediğiniz her şey”Yorum Yap” yaparak bize gönderebilirsiniz.

👉 Şimdiye kadar cevapladığımız sorular için; “Soru-Cevap” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Geribildiriminiz bizim için değerlidir

Okuduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Geribildiriminiz bizim için değerlidir.

Yorum yapın