Nostaljik (Vintage) Mutfak Modelleri

Nostaljik (vintage) mutfak dekorasyon modelleri hakkında örnek görmek ve fikir almak isteyenler için dekorasyon önerileri üzerine konuşacağız.

Özel Tasarım Mutfak Dolapları ve Mobilyaları

Yenilikçi bir ruhunuz varsa nostaljik (vintage) mutfak dekorasyonu tam size göre olacaktır çünkü moda belli bir gelişimden sonra geri dönmektedir. Ancak vintage mutfağın olmazsa olmazı parçalar, tasarım öğeleridir. Özel olarak üretilmiş nostaljik dolaplar, mutfak eşyaları vb. İncelemiş olduğunuz örneklerde beğendiğiniz tasarımları çizebilir ve hazırlatabilirsiniz.

Dönem Öğeleri

Mutfağınızda 80’li, 90’lı veya 70’li yıllara özgü danteller, renkli lifler, tatlı ve çiçek desenli masa örtüleri, küçük eski radyolar, cumbalı dolaplar kullanabilirsiniz. Dekorasyonda belli bir süreye bağlı kalarak ilerlemek daha doğru olacaktır. Bu dönemlerde ne tür eşyaların kullanıldığını, hangi renk ve desenlerin tercih edildiğini öğrenmek, halıdan dolaba kadar tüm parçaları dönemsel olarak nostaljik (vintage) dekorasyona uygun olarak hazırlamak önemlidir. Antikacılarda dekoratif aksesuarlar da bulabilirsiniz.

Renk Seçimi

Nostaljik (vintage) tarzda birçok farklı renk kullanılmaktadır. Canlı veya pastel renkleri tercih edebileceğiniz gibi ahşap dolaplar ile nostaljik (vintage) bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Duvarlarda rengarenk desenli duvar kağıtları kullanabilir ya da duvarın bir köşesini komple kiremit deseni ile kaplayabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir

Mutfak Nasıl Dekore Edilir? Mutfak Dolabı Renkleri ve Modelleri

5 Başlıkta Minimalist Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonu İçin 11 Renkli Fikir

Sorunuz mu var?

Dekorasyon hakkında fikir edinmek istediğiniz, sormak istediğiniz her şey”Yorum Yap” yaparak bize gönderebilirsiniz.

👉 Şimdiye kadar cevapladığımız sorular için; “Soru-Cevap” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Geribildiriminiz bizim için değerlidir

Okuduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Geribildiriminiz bizim için değerlidir.

Yorum yapın