Salon Dekorasyonu Koleksiyonları

Evini seven ve ev dekorasyonuna önem verenler için derlediğimiz salon dekorasyonu bölümümüzde sizleri memnun edecek bir koleksiyon ile huzurundayız. Salon evin en önemli ve en çok vakit geçirilen yeridir. Tüm ailenin bir arada olduğu, birlikte vakit geçirdiği en sıcak yerdir. İyi kötü tüm anıların yaşandığı, duvarlarının bile hayat koktuğu tarihi bir ortam. Aynı zamanda misafirlerinizi büyük bir özen ve titizlikle ağırladığınız harika ortamınızdır. Böylesine önemli bir yeri zevkle döşemek isteyeceğinize eminim. İşte size bazı fikirler…

Modern Salon Dekorasyonları

Doğa ile iç içe olmak için ormanda olmanıza gerek yok. Doğayı seviyorsanız birkaç sihirli dokunuş ve doğal aksesuarlarla doğanın güzelliklerini yansıtabilirsiniz. Dekorasyon ise; Klasik, ağır renkleri ve modelleri seviyorsanız; Krem rengi ve ahşap renginin mükemmel uyumunun tadını çıkarabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

Renkli bir kişiliğe sahipseniz sade bir ortamda vakit geçiremezsiniz. Günlük hayatınızın büyük bir bölümünü sevdiklerinizle geçireceğiniz misafir odanıza ya da oturma odanıza; içinizdeki renk çığlıklarıyla evinizin dekorunu boyayarak bu ışıltıyı; koltuklara, halılara ve aksesuarlara bir şekilde yansıtmanız gerekiyor.

Salonunuzda olduğu kadar yemek odanızda da varsa ferah bir ortam yaratarak yemeği kendiniz ve sevdikleriniz için daha huzurlu hale getirmeye çalışın. Örneğin hareket alanınızı daraltmamak için yemek alanında daha az aksesuar kullanın.

Salonda Farklı Bölümler Yaratın

Daha fazla odanız varsa bir odanın dekorasyonunu sohbet odası yaparak arkadaşlarınız ve kendiniz için bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Okuma odası olarak da kullanabileceğiniz bu salonun bir köşesine estetik bir kitaplık, diğer köşesine de ruhunuzu dinlendirecek fonları dinlemek için müzik setinizi yerleştirebilirsiniz.

Eşinizle tatlı anlar yaşayabileceğiniz, huzur içinde dinlenebileceğiniz ve birlikte film izleyebileceğiniz bir köşe oluşturmayı unutmayın. Misafir odanıza kim girerse asla çıkmak istemeyecektir. Evet, bu harika ortamı kendiniz yaratabilirsiniz. Klasik ve modern tarzların birleştiği mükemmel koltuk ve aksesuarları aynı ortamda harmanlayarak bunu başarabilirsiniz.

Sakin ve berrak renkleriyle dost ve akrabalarınızı ağırlayabileceğiniz oturma odası örnekleri.

Meslektaşlarınızı, önemli ve yabancı konuklarınızı sık sık ağırlamak zorunda kalıyorsanız; Her zevke hitap edebilecek ana renkleri kullanmalısınız.

Bir bahar bahçesi görünümündeki yumuşacık koltuklarda dostlarınız ve sevdiklerinizle uzun sohbetler edebilirsiniz.

Doğal ve kültürel mirası estetik ve modern tasarımlarla çerçeveleyerek farklı ve keyifli mekanlar yaratabilirsiniz. Buz mavisi koltukların beyaz koltuklarla uyumuna, tasarımındaki modernlik ve estetiğine, ruhunuza soluyacağı ferahlığa bayılacaksınız.

Renklerine ve estetik görünümüne bayılacağınız koltuklar… Sıcak ruhuyla günlük stresinizi üzerinizden atacak mükemmel ortamlar yaratın. Estetik ve zarafet bir araya geldiğinde ortaya muhteşem sonuçlar çıkıyor.

Modernizmin duvar kağıtlarında dans ettiği serin ve ferah ortamlar.

Romantik bir pencereniz varsa çiçekli duvar kağıtları, birkaç modern aksesuar ve pastel pembe yastıklarla harmanlanmış beyaz bir kanepe ile bu odayı daha da keyifli hale getirebilirsiniz.

Kadifenin rahatlığından ve rahatlığından asla vazgeçmeyen modern avcılar, renk ve kumaşın uyumu ile şık ortamlar yaratıyor. Ayrıca en yakın keyif yardımcıları, koltuklarla uyumlu bir renkte hizmetinizde olan pembe tatlı sehpalar da çok yakışacaktır.

Renkte sınır tanımadan bu sonsuzluğu sanatla ve modern dünyayla birleştirdiğimizde ortaya kötü tablo çıkmaz. Siz ve misafirleriniz ortamınıza hayran kalacak, düzen ve konfor kokan odalarda kendinizi seveceksiniz.

Beyaz koltuklar hem ortama ferahlık katacak hem de badananın her rengine çok yakışacaktır.

Tatil köyünüzün ruhunu evinizde yaşamak istiyorsanız, Akdeniz’in mükemmel canlı renklerinden nefes alabileceğiniz ortamlar yaratın.

Dilerseniz salonunuzun dekorasyonunda birbiriyle samimi renkleri bir araya getirerek renklerin samimiyetinin sağladığı bütünlüğü misafirlerinize hissettirebilirsiniz.

Salon Dekorasyon Örnekleri 1 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 2 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.Salon Dekorasyon Örnekleri 3 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Bazılarının ortamı da asi, sıra dışı ve zifiri karanlıktır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 4 – Kaynak: Bazı hakları Gnilenkov Aleksey’e aittir.

Salon Dekorasyon Örnekleri 5 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Ustalıkla döşeyeceğiniz evinizin en dikkat çekici kısmı salon dekorasyonu olacaktır. Misafirleriniz evinize girdikleri andan itibaren sevgi ve özenle döşenmiş bir evin ruhunu tanıyın.

Salon Dekorasyon Örnekleri 6 – Kaynak: Bazı hakları coco+kelley tarafından saklıdır

Salon Dekorasyon Örnekleri 7 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 8 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Geniş ve ferah mekanlar için fazlalıklarınızı atın, yaşama yer açın…

Salon Dekorasyon Örnekleri 9 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 10 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 11 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.Salon Dekorasyon Örnekleri 13 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 14 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Salon Dekorasyon Örnekleri 15 – Kaynak: Bazı hakları Polygon Homes tarafından saklıdır.

Sorunuz mu var?

Dekorasyon hakkında fikir edinmek istediğiniz, sormak istediğiniz her şey”Yorum Yap” yaparak bize gönderebilirsiniz.

👉 Şimdiye kadar cevapladığımız sorular için; “Soru-Cevap” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Geribildiriminiz bizim için değerlidir

Okuduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

Yorum yapın